niedziela, 05 grudnia, 2021
Łóżka

Narożnik U. Idealny mebel wypoczynkowy dla dużej rodziny

Zwykły narożnik może nie zapewnić wystarczającej przestrzeni do wypoczynku dla wszystkich członków dużej rodziny. Wtedy doskonałym wyborem może być narożnik U, na którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie.

Narożniki w kształcie litery U

Standardowe narożniki mają kształt litery L. Aby stworzyć jeszcze więcej komfortowej przestrzeni, powstała ich wariacja – to narożniki w literę U, które posiadają jeszcze jedną, dodatkowo wysuniętą część.

Tego typu meble wypoczynkowe dedykowane są przede wszystkim do dużych salonów ze względu na swoje spore wymiary. Najczęściej narożnik w kształcie U ma szerokość od około 260 do nawet 400 cm oraz głębokość około 200-350 cm.

Różne warianty narożników do wyboru

W sklepach dostępna jest szeroka gama takich narożników, dlatego można dopasować je indywidualnie do swoich potrzeb. Do dyspozycji są modele z regulowanymi zagłówkami, z funkcją rozkładania oraz pojemnikami na pościel, z dodatkowymi pufami.

Narożniki te oferowane są w wielu stylach:

  • Styl nowoczesny – proste, czyste linie bez ozdobników.
  • Styl skandynawski – narożnik najczęściej ma dekoracyjne nóżki z drewna.
  • Styl klasyczny – mebel wykańczany jest ozdobnymi detalami z drewna.
  • Styl glamour – wypoczynek ma pikowania, jest obijany aksamitnym welurem.
  • Styl loft – najczęściej stosowane są obicia ze skóry naturalnej, ekologicznej.

Narożniki w kształcie litery U na indywidualne zamówienie

Dzisiaj narożnik w literę U można kupić zarówno jako gotowy – w kilku wariantach materiałów obiciowych do wyboru, jak również można zdecydować się na nabycie takiego modelu, który zostanie wykonany na indywidualne zamówienie.

Rogówki na zamówienie mogą być dopasowane do potrzeb klienta pod względem zastosowanej tkaniny – do dyspozycji są setki różnych materiałów, dzięki czemu można dostosować je do swojego gustu oraz aranżacji wnętrza.

Źródło: sklep Bird Meble

Back To Top