środa, 19 stycznia, 2022
Uncategorized

Nowoczesne stoliki kawowe podbijają salony!

Ostatnimi czasy nowoczesne stoliki kawowe podbiły serca i salony Polaków. Nic dziwnego, wszakże prezentują się fantastycznie w każdym wnętrzu i choć są niewielkie, to równocześnie bardzo praktyczne. Ustawiane zazwyczaj przy kanapie, sprawdzają się podczas pogaduszek przy filiżance ulubionego napoju, ale mogą też z powodzeniem służyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania, a także samoistna dekoracja.

Czy warto inwestować w stolik kawowy?

Oczywiście! Wszakże dzięki niemu zyskujemy nie tylko miejsce na wygodne odstawienie filiżanki podczas porannego rytuału, ale przede wszystkim niezwykle designerski dodatek do naszego wnętrza. Spośród bogatej oferty sklepów oferujących nowoczesne stoliki kawowe, możemy wybierać takie inspirowane surowym klimatem loftów, albo ciepłem skandynawskich, drewnianych domków. Miłośnicy stylu glamour również nie odejdą z kwitkiem, wszakże niezwykle eleganckie ławy szklane, czy marmurowe także są ogólnodostępne. Niezależnie jednak od aranżacji naszego wnętrza, niewielki stolik towarzyszący kanapie to absolutny „must have” w pokoju dziennym.

Jak dobrać stolik kawowy do salonu?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jego parametry. Aby prezentował się dobrze, a przy tym byśmy mogli komfortowo z niego korzystać, powinien być on zbliżony wysokością do kanapy i nie dłuższy niż połowa jej długości. Jeśli jednak ma pełnić funkcję głównie dekoracyjną, a nasz salon nie należy do największych, możemy zdecydować się na mniejszy model lub kompaktowy, składany zestaw. Wszakże nowoczesne stoliki kawowe (przykładowo takie) występują w tak wielu wariantach, że bez trudu znajdziemy ten jeden, idealnie pasujący właśnie do naszego wnętrza.

Back To Top