środa, 19 stycznia, 2022
polka-sonoma
Wyposażenie

Półki wiszące – gdzie najlepiej się sprawdzają?

Półka wisząca dąb sonoma to model, który idealnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jest ona nie tylko elementem dekoracyjnym wnętrza, ale również stanowi dodatkowe miejsce do przechowywania drobnych bibelotów. Gdzie najlepiej ją zamontować? Jak dobrać odpowiednią półkę do swojego wnętrza? Podpowiedź poniżej.

Półka wisząca dąb sonoma – jaki model wybrać?

Klienci coraz częściej decydują się na różnego rodzaju półki w swoich wnętrzach. Ich kolor, kształt, wymiar powinny być jednak w 100% dopasowane do ogólnej aranżacji wnętrza. Nie zawsze klientom to wychodzi, dlatego też warto zawsze poradzić się ekspertów (np. sprzedawców w sklepie meblowym), którzy chętnie pomogą w wyborze i doradzą, jaki model wybrać, by klient był z niego zadowolony. Półka dąć sonoma na ścianę jest montowana na stałe, dlatego powinna posłużyć klientom przynajmniej przez kilka lat w nienagannym stanie. Taka półka powinna być też odporna na zarysowania.

Funkcjonalna, efektowna, designerska i modna

Półka dąb sonoma na ścianę (zobacz taką: https://tutumi.pl/polka-wiszaca-dab-sonoma.html) może być efektowna i modna. Wystarczy wybrać jednak model, który będzie doskonale dopasowany do pomieszczenia. Najlepiej więc zamontować ją w salonie, w sypialni, w korytarzu lub w jadalni, by świetnie komponowała się z innymi meblami. Można także dzięki niej stworzyć efektowną ozdobę na ścianę. Coraz więcej klientów w salonach stosuje takie rozwiązanie, które bardzo dobrze się tam sprawdza. Półka dąb sonoma na ścianę nadaje się do tego, by stworzyć z niej ciekawy kolaż – wystarczy kupić kilka modeli o różnych kształtach i zamontować je w nieregularnych odstępach. Wówczas zyska się wiele miejsce na to, by ustawić swoje pamiątki, nagrody, książki, segregatory oraz wiele, wiele innych. Warto więc postawić na półki solidnie wykonane, o mocnej konstrukcji, które spokojnie pomieszczą na sobie wiele bibelotów.

Back To Top