niedziela, 05 grudnia, 2021
Na co zwrócić uwagę, wybierając toaletkę do sypialni?
wnętrza

Na co zwrócić uwagę, wybierając toaletkę do sypialni?

Toaletki do sypialni to komfort, na który jeszcze do niedawna mogły pozwolić sobie tylko nieliczne kobiety. Dziś toaletka może znajdować się w każdej sypialni. Ważne jest, by dopasować ją do stylu w jakim zaaranżowany jest pokój oraz metrażu, tak, by toaletka byłe eleganckim uzupełnieniem wystroju, a nie zawaliskiem. O czym trzeba pamiętać wybierając toaletkę do sypialni?

Rozmiar – na co można sobie pozwolić?

Nie każda kobieta może pochwalić się sypialnią tak dużą, jak by tego chciała. Nie znaczy to jednak, że musi zrezygnować z marzenia o toaletce.

Do niewielkich sypialni warto wybrać toaletkę, która jest mała i prosta. Dzięki temu toaletka nie będzie przytłaczała wnętrza. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są również toaletki do sypialni wiszące. Taka toaletka zajmuje minimum przestrzeni.

Rozmiar – na co można sobie pozwolić?
Zobacz więcej modeli na: https://www.mebletkaniny.pl/toaletki-do-sypialni-cat-376

Gustowne uzupełnienie aranżacji

Toaletka do sypialni pełni praktyczne funkcje, ale jednocześnie powinna być eleganckim uzupełnieniem umeblowania.

Pierwszym czynnikiem, na który należy zwrócić uwagę jest kolor. Białe toaletki są uniwersalne. Czarne niebanalne i ekscentryczne. Drewno pasuje niemal do każdego pokoju. Oczywiście, gdy tylko odcień drewna dopasujemy do pozostałych elementów wyposażenia. Wyjątkowo nowoczesnym rozwiązaniem jest toaletka do sypialni szklana.

Kolejnym elementem mającym wpływ na wygląd toaletki są dodatki. Prosty mebel idealnie sprawdzi się w nowoczesnej sypialni. Kryształowe uchwyty to element wystroju glamour. Metalowe okucia będą idealne do sypialni retro lub industrialnej.

Back To Top