środa, 25 maja, 2022
meble technorattanowe
Do ogrodu

Meble ogrodowe z technorattanu – czy warto je wybrać?

Meble z technorattanu sprawdzają się doskonale między innymi na balkonach oraz na tarasach. Są one nie tylko stylowe i eleganckie, ale także pasują do wielu projektów i podkreślają styl. Warto wiedzieć, iż meble technorattanowe można stosować z powodzeniem również we wnętrzach, na przykład w domach lub mieszkaniach, gdzie mogą dodać niepowtarzalnego charakteru.

Meble ogrodowe z technorattanu – zalety

Syntetyczny materiał, jakim jest technorattan jest stosowany w celu imitowania naturalnej plecionki z rattanu. Materiał ten jest wytwarzany z pojedynczych pasków, które wytwarza się z włókien polietylenowych lub poliuretanu wysokiej jakości. Podczas produkcji materiału, jakim jest technorattan stosuje się także specjalne dodatki, które zwiększają jego odporność na promieniowanie UV. Co więcej, technorattan jest również wyjątkowo wytrzymały oraz elastyczny, co sprawia, że jest to idealny materiał na meble do ogrodu, które są często narażone na trudne warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału meble technorattanowe tutaj są bardzo trwałe i wytrzymałe oraz można z nich korzystać przez długie lata.

Właściwości mebli z technorattanu

meble technorattanowe

Opisywany rodzaj mebli jest:

– łatwy do czyszczenia,

– odporny na temperaturę i wilgoć,

– przyjazny środowisku,

– miły w dotyku,

– wyjątkowo elegancki,

– odporny na różnego rodzaju odbarwienia i zaplamienia.

Warto wiedzieć, iż meble z technorattanu można z powodzeniem wzbogacić o różnego rodzaju poduchy na siedzisko z wodoodpornej tkaniny, co dodatkowo doda charakteru oraz zapewni maksimum wygody.

Back To Top