poniedziałek, 18 października, 2021
nóżki meblowe w salonie
Stoły Wyposażenie

Nóżki do mebli i stołów w bogatej ofercie

Poszczególne meble stojące są zazwyczaj wyposażone w nóżki, stopki oraz inne elementy na których są oparte. Oprócz funkcji praktycznej stanowią one również doskonały element dekoracyjny (jak na przykład nóżki do mebli z Belmeb), a wszystkie meble wyposażone w ozdobne nogi prezentują się bardzo stylowo oraz elegancko.

Jaką rolę pełnią nóżki do mebli?

Nogi do mebli znalazły bardzo powszechne zastosowanie w branży meblowej. Można je wykorzystać zarówno w czasie odnawiania domowych mebli, jak i w każdym zakładzie przemysłowym.  

Akcesoria te są bardzo przydatne podczas  konstruowania, dokonywania napraw oraz domowego majsterkowania. Podczas urządzania mieszkania niejednokrotnie zdarza się, że potrzebne są takie nóżki do posiadanych mebli, które w dużym stopniu ulepszą ich użyteczność.

Decydując się na zakup nóżek meblowych warto też zaopatrzyć się w odpowiednie podkładki, dzięki którym podczas przesuwania mebli podłoga nie rysuje się oraz  nie jest emitowany nieprzyjemny dla uszu dźwięk.

Nogi do stołów i mebli w bogatej ofercie

Zdziś wybór nóżek do stołów oraz mebli jest na rynku przeogromny. W asortymencie wielu sklepów każdy klient ma do wyboru zarówno drewniane, jak i metalowe gadżety.

W tej kategorii dostępne są także inne artykuły metalowe, które bardzo często przydają się podczas naprawy czy produkcji mebli. Pośród wielu z nich można wymienić różnorodne stopki, rozetki mosiężne, zaślepki oraz nogi do stołów i ławek.

Dzięki tym ostatnim można bardzo  szybko i łatwo zbudować estetyczne siedzisko do ogrodu lub na taras.

Poszczególne nogi są dedykowane do wszystkich, krzeseł, szafek nocnych, sof oraz komód, zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym.

Back To Top