niedziela, 05 grudnia, 2021
Łóżka

Narożnik rozkładany to uniwersalny mebel do salonu. Kupisz go w niskiej cenie!

Szukasz takiego mebla wypoczynkowego, który będzie mógł zapewnić wysoki komfort w każdej sytuacji? Wybierz rozkładane narożniki! Dzisiaj można kupić je także w niskich cenach.

Narożnik z funkcją rozkładania

duzy-naroznik-rozkladany-do-salonu

Jednymi z najczęściej wybieranych mebli wypoczynkowych do salonów są narożniki nowoczesne rozkładane. To wyposażenie, które można kupić w wielu wariantach i łatwo dopasować je do aranżacji wnętrza.

Rogówki zapewniają dużą przestrzeń do relaksu, a dzięki funkcji rozkładania mogą również służyć jako miejsce do snu. Właśnie dlatego chętnie wybierane są również do tych pomieszczeń, które mają jednocześnie spełniać rolę salonu i sypialni.

Specjalne systemy powodują, że narożnik rozkładany jest bardzo łatwy w rozłożeniu i złożeniu. Najczęściej wystarczy tylko wysunąć siedzisko w przód i opuścić oparcie, aby stworzyć dużą, wygodną przestrzeń do przenocowania – dostosowaną także do dwóch osób.

Narożniki w nowoczesnym stylu

W nowocześnie urządzonym salonie najlepiej będzie prezentował się mebel korespondujący z tym stylem. Najczęściej wybierane są modele o prostych liniach, także na estetycznych nóżkach drewnianych lub metalowych.

Do pokrycia rogówek stosuje się trzy warianty materiałów:

  • tkanina
  • skóra ekologiczna
  • skóra naturalna

Największym zainteresowaniem cieszą się te kryte tkaninami – materiałami o płóciennym splocie w kolorze szarym, błękitnym, ale również luksusowym welurem w nasyconych barwach, na przykład fioletowym, granatowym czy zielonym.

Nowoczesne narożniki w niskich cenach

W sprzedaży można znaleźć także tanie narożniki rozkładane, które kosztują nawet mniej niż tysiąc złotych. To estetyczne i wygodne meble, które doskonale sprawdzą się jako wyposażenie każdego salonu.

Szeroki wybór tanich narożników rozkładanych w różnych wariantach czeka również w sklepach internetowych.

Back To Top