środa, 29 czerwca, 2022
Wyposażenie

Ociekacz do naczyń ceniony za design i funkcjonalność

Ociekacz do naczyń to wysokiej jakości akcesorium kuchenne, które przydaje się w każdym mieszkaniu i domu. Profesjonalnie zaprojektowany, może być także estetyczną ozdobą jadalni oraz aneksu kuchennego. W procesie produkcji najczęściej stosowany jest stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. W efekcie powstaje porządna konstrukcja, która jest odporna na wilgoć, różnicę temperatur oraz parę wodną.

Rodzaje ociekaczy do naczyń

Ociekacze https://nettrading.pl/ociekacze-i-suszarki składają się z tacki oraz metalowej konstrukcji, na której można układać kubki, talerze, garnki, sztućce oraz wiele innych akcesoriów. Najczęściej produkty te są małe i kompaktowe, dzięki czemu można mieć pewność, że nie zajmą one zbyt dużo miejsca w domowej kuchni.

Stylowe i zarazem funkcjonalne akcesorium może być położone na blacie kuchennym, obok zlewozmywaka, na parapecie bądź w innym miejscu zlokalizowanym w jadalni lub kuchni.

Wśród popularnych produktów można wyróżnić suszarki do naczyń narożne bądź wiszące. Dużą popularnością cieszy się także suszarka do naczyń stojąca, która jest bardzo mobilna i zawsze można ją przenieść w dowolne miejsce.

Wśród produktów warto również wyróżnić suszarkę dwupoziomową, która przyda się w dużej kuchni. Można na niej pomieścić wiele różnych naczyń.

Przenośne suszarki do naczyń niezastąpione w domowej kuchni

Funkcjonalne i designerski suszarki posiadają koszyczki na sztućce oraz odpowiednio wyprofilowane miejsca na talerze i kubki. To akcesorium pozwala zachować w każdej kuchni ład i porządek. Po wyschnięciu naczyń, mobilną suszarkę z łatwością można przenieść w inne miejsce bądź można schować ją do szafki kuchennej. 

W obecnych trendach aranżacyjnych, największą popularnością cieszą się produkty, które zaprojektowane są w matowej, czarnej kolorystyce. Pasują one idealnie do wnętrz urządzonych w klimacie loft i industrialnym. Dobrze łączą się one z nowoczesnym stylem oraz tradycyjnie urządzoną kuchnią. 

Back To Top